ZNAČKOVÉ REGULAR 84mm

a REGULAR s dlouhým filtrem 24mm

Nejběžnější cigaretové dutinky

Standardní cigaretové dutinky Regular o délce 84mm. Plnitelná část má 69mm a filtr 15mm. Ve světě cigaretových dutinek jde o nejběžnější velikost. Tento typ dutinek disponuje průměrem 8mm.

Quality of Germany

Jak bylo již zmíněno na úvodní stránce, dovážíme pro Vás značkové cigaretové dutinky z Německa. Důvod je prostý, kvalita.

Díky mravenčí práci jsme se dostali až k samotnému složení cigaretových filtrů, papírků a lepidel, které se používají k samotné výrobě cigaretových dutinek. Pečlivě jsme porovnali složení českých i německých dutinek Camel a rozhodli se pro dutinky z Německa. 

Přesněji řečeno, např. dutinky Camel mají jiné složení pro německý i český trh. Německé značkové dutinky obsahují výrazně méně škodlivých látek a přidaných aditiv. Vzhledem k tomu, že při kouření se spaluje jak cigaretový papírek, tak i lepidlo a z části inkoustové logo výrobce, je dobré vědět, co jednotlivé části obsahují.

Díky dlouholetým zkušenostem a zpětné vazbě od našich zákazníků máme potvrzeno, že značkové dutinky z Německa mají výrazně lepší a jemnější chuť.

Na našem e-shopu www.shamantobacco.cz jsou tyto dutinky označeny (QUALITY of GERMANY)

To, co nejvíce ovlivňuje kvalitu a chuť vyrobených cigaret, jsou právě CIGARETOVÉ DUTINKY.

Regular s dlouhým fitrem

Připravili jsme pro Vás nabídku jedinečných značkových dutinek s extra dlouhým filtrem.

Filtr dlouhý 24mm má nejen pozivní vliv na výslednou chuť cigarety, ale také ušetříte až 10% tabáku při balení vlastních cigaret.

Vychutnejte si ničím nerušený požitek při kouření prémiových dutinek z Německa

Cigaretové dutinky regular s dlouhým filtrem mají stejnou délku 84mm a průměr 8mm.

Díky extra dlouhému filtru ušetříte až 10% tabáku!