Rozdělení cigaretových dutinek

O dutinkách obecně..

Spokojenost a následně pak zpětná vazba od našich zákazníků po 15-ti letech vyústila v pevné rozhodnutí, že firma SHAMAN TOBACCO s.r.o. bude nabízet už jen ty nejosvědčenější produkty, které vám zaručí skvělé kuřácké zážitky.

V sekci cigaretových dutinek proto dodáváme pouze dutinky, se kterými jsou naši zákazníci absolutně spokojeni.

Osvědčená kvalita značkových dutinek, dovážených z Německa (označených QUALITY OF GERMANY), prvotřídních dutinek HOCUS a MR TOBACCO, oblíbených slimkových dutinek Rollo a Korona, ochucených práskacích dutinek FRESH BOMB a atypických Dark Horse nemá srovnání.

Jedná se o dutinky té nejvyšší kvality, ve kterých speciálně vyvinuté filtry v kombinaci s jemným papírkem a logem značky garantují záruku nejvyššího stupně kuřáckého uspokojení.

Pro vaši snadnou orientaci jsou u nás cigaretové dutinky rozděleny následovně:

- MICRO SLIM - vůbec nejtenčí dutinky, které mají průměr 5,5mm a délku fitru 20mm

- SLIM a ULTRA SLIM- slimkové dutinky o průměru 6,5mm a 6,8mm

- REGULAR - značkové dutinky z Německa o průměru 8mm a filtrem 15mm

- REGULAR EXTRA - značkové dutinky z Německa o půměru 8mm a filtrem 24mm

To, co nejvíce ovlivňuje kvalitu a chuť vyrobených cigaret, jsou právě CIGARETOVÉ DUTINKY.

Mr.Tobacco a Hocus

Přehledné zobrazení všech cigaretových dutinek MR TOBACCO a HOCUS na jednom místě je odezvou spokojenosti našich zákazníků s těmito dutinkami po dobu téměř 15-ti let, kdy jsou tyto dutinky pro svou cenu a kvalitu jednoduše nejžádanější.

Jedná se o prvotřídní dutinky jediného výrobce, který značky HOCUS a MR TOBACCO používá záměrně pro odlišení dutinek s různou délkou filtru.

Dutinky HOCUS tak reprezentují obvyklou řadu cigaretových dutinek s filtrem dlouhým 15mm, zatímco dutinky MR TOBACCO představují cigaretové dutinky s filtrem dlouhým 20mm a v jednom případě dokonce s filtrem dlouhým 25mm.

Dutinky MR TOBACCO a HOCUS mají své nesporné kvality právě díky papírku a filtrům, které se používají při jejich výrobě.

Cigaretový papír se pro výrobu těchto dutinek nakupuje v naší české proslulé společnosti OP Olšany (výrobce známých papírků Vážka), a jedná se o stejný cigaretový papír, který se dodává na výrobu anglických cigaret DUNHILL.

Cigaretové filtry jsou zase dodávány od předního výrobce v Litvě, který dodává stejné filtry pro společnost GIZEH v Německu, která vyrábí všechny značkové cigaretové dutinky jako CAMEL, WEST, CHESTERFIELD, PALL MALL, JPS, WINSTON, LM, MARLBORO, které pro vás z Německa dovážíme již 15let.

Svou kvalitou jsou tedy dutinky HOCUS a MR TOBACCO srovnatelné se značkovými dutinkami z Německa, ovšem nabídka těchto dutinek je o něco zajímavější:

1) dutinky klasické s korkovým filtrem, dutinky bílé s bílým filtrem a dutinky černé s černým filtrem

2) dokonce i dutinky mentolové s bílou dutinkou a bílým filtrem

3) dostupné ve větších a cenově výhodných baleních po 500ks a 1000ks

4) dutinky s filtrem 15mm, 20mm a 25mm

5) cenově příznivější ve srovnání s dutinkami CAMEL, MARLBORO apod.


"Quality of Germany"

Jak bylo již zmíněno, dovážíme pro Vás také značkové cigaretové dutinky z Německa. Důvod je prostý, kvalita. Díky mravenčí práci jsme se dostali až k samotnému složení cigaretových filtrů, papírků a lepidel, které se používají k samotné výrobě cigaretových dutinek. Pečlivě jsme porovnali složení českých i německých dutinek Camel a rozhodli se pro dutinky z Německa. Přesněji řečeno, např. dutinky Camel mají jiné složení pro německý i český trh. Německé značkové dutinky obsahují výrazně méně škodlivých látek a přidaných aditiv. Vzhledem k tomu, že při kouření se spaluje jak cigaretový papírek, tak i lepidlo a z části inkoustové logo výrobce, je dobré vědět, co jednotlivé části obsahují. Díky dlouholetým zkušenostem a zpětné vazbě od našich zákazníků máme potvrzeno, že značkové dutinky z Německa mají výrazně lepší a jemnější chuť.


Detailní popis cigarety

Továrně vyráběné cigarety mají poměrně jednoduchou konstrukci. Skládají se z řezaného tabáku, jenž je uložen v cigaretovém papírku. Téměř všechny cigarety obsahují u náústku filtr, který je zabalen do vnitřního papíru a vnějšího obalu filtru s lepidlem. K potištění názvu či loga výrobce se používá inkoust. Na cigaretový papírek se často používají tzv. proužky snižující propustnost, jenž snižují pravděpodobnost vzniku požáru při nedohaslé cigaretě.