O dutinkách

O dutinkách

Spokojenost a následně pak zpětná vazba od našich zákazníků po 15-ti letech vyústila v pevné rozhodnutí, že firma SHAMAN TOBACCO s.r.o. bude nabízet už jen ty nejosvědčenější produkty, které vám zaručí skvělé kuřácké zážitky.

V sekci cigaretových dutinek proto dodáváme pouze dutinky, se kterými jsou naši zákazníci absolutně spokojeni.

Osvědčená kvalita značkových dutinek, dovážených z Německa (označených QUALITY OF GERMANY) a oblíbených slimkových dutinek Rollo nemá srovnání.

Jedná se o dutinky té nejvyšší kvality, ve kterých speciálně vyvinuté filtry v kombinaci s jemným papírkem a logem značky garantují záruku nejvyššího stupně kuřáckého uspokojení.

Pro vaši snadnou orientaci jsou u nás cigaretové dutinky rozděleny následovně:

- MICRO SLIM - vůbec nejtenčí dutinky, které mají průměr 5,5mm a délku fitru 20mm

- ULTRA SLIM - slimkové dutinky o průměru 6,5mm s filtrem 20mm

- REGULAR - značkové dutinky z Německa o průměru 8mm a filtrem 15mm

- REGULAR EXTRA - značkové dutinky z Německa o půměru 8mm a filtrem 24mm

Co je to cigaretová dutinka?

Cigaretové dutinky jsou malé trubičky z cigaretového papírku, které lze naplnit tabákem a použit k výrobě cigaret. Dutinky mají na jednom konci filtr, který při průchodu kouře zachycuje škodlivé látky a částice, čímž se snižuje množství dehtu a nikotinu vdechovaného do plic. Dutinky se dodávají v různých velikostech, průměrech a barvách.

Druhy cigaretových dutinek

Na světovém trhu je nepřeberné množství druhů cigaretových dutinek, od klasických regular (king size) až po uhlíkové či konopné. Já bych se s dovolením věnoval pouze těm, které Vám nabízíme.

Při výběru cigaretových dutinek je potřeba zvážit několik faktorů

Velikost- Cigaretové dutinky se dodávají v několika velikostech a průměrech, od tenkých Micro Slim až po regular (king size). Záleží na Vašich preferencích a množství tabáku, které chcete spotřebovat.

Síla filtruSíla filtru určuje konečné množství dehtu a nikotinu, který se z kouře odfiltruje. Silnější filtry poskytují větší ochranu před škodlivými látkami, ale mohou ovlivnit výslednou chuť cigarety. Obecně platí, že silnější filtry jsou oranžové barvy, slabší filtry jsou potom bílé.

ZnačkaRůzné značky cigaretových dutinek se liší svými vlastnostmi, proto je důležité si dutinky vyzkoušet a najít si ty, které Vám budou nejvíce vyhovovat. Abychom Vám ulehčili výběr, dovážíme pro Vás pouze značkové dutinky od renomovaných výrobců, se kterými neuděláte krok vedle.

To, co nejvíce ovlivňuje kvalitu a chuť vyrobených cigaret, jsou CIGARETOVÉ DUTINKY.

Quality of Germany


Jak bylo již zmíněno, dovážíme pro Vás značkové cigaretové dutinky z Německa. Důvod je prostý, kvalita. Díky mravenčí práci jsme se dostali až k samotnému složení cigaretových filtrů, papírků a lepidel, které se používají k samotné výrobě cigaretových dutinek. Pečlivě jsme porovnali složení českých i německých dutinek Camel a rozhodli se pro dutinky z Německa. Přesněji řečeno, např. dutinky Camel mají jiné složení pro německý i český trh.Německé značkové dutinky obsahují výrazně méně škodlivých látek a přidaných aditiv. Vzhledem k tomu, že při kouření se spaluje jak cigaretový papírek, tak i lepidlo a z části inkoustové logo výrobce, je dobré vědět, co jednotlivé části obsahují. Díky dlouholetým zkušenostem a zpětné vazbě od našich zákazníků máme potvrzeno, že značkové dutinky z Německa mají výrazně lepší a jemnější chuť.